info@igrad.com.ua Заказать звонок

Карты конфликта UA

Заканчивается

Якщо ви любите веселі вечірки, а не буденне застілля, то «Карти конфлікту» просто мастхев у вашій колекції. Гра підійде для тих компаній, котрі перш за все вважають, що мають добре почуття гумору, не бояться чорного гумору, місцями вислови та жарти бувають брутальними. Ну й головне, щоб ви вміли перемагати та визнавати свою поразку, бо в іншому випадку «Карти конфлікту» стануть для вашої дружньої компанії справжнім випробуванням.

Ігролад. Кожному з гравців роздаємо по 5 карт із завершеннями фраз. Визначаємо хто розпочне гру першим і вперед! Перший гравець зачитує завдання, а далі кожен з гравців пропонує найкумедніше закінчення із наявних, зачитуємо та визначаємо найвлучніший жарт. Бувають завдання, де потрібно використати кілька карт.  В кінці кожного раунду гравці обирають найдотепніший жарт, саме той гравець забирає картку-завдання, а картки із завершенням фраз йдуть в скидання. Після того — гравці добирають картки.

Гра завершується тоді, коли завершуються всі картки-завдання, також перед грою можна домовитись про кількість повних кіл.

Для кого? Настільна гра «Карти конфлікту» доповнить будь-яку вечірку, зможе "запалити" та додати емоцій.

Комплектація90 чорних карт з питаннями, 460 білих карт із відповідями.

Оплата Доставка
Наличными:

Возможна при получении курьером или в офисе

Безналичными:

Счет может быть отправлен по электронной почте или факсу

Самовывоз

− из точки выдачи 35 грн.
− из Новой Почты 35 грн.

Курьер

− по вашему адресу 35 грн.
− Мист Экспресс 35 грн.

Правила

Комплектация
  • Модель: ккюа
  • Наличие: Есть в наличии
Добавить отзыв
Нет отзывов об этом товаре.
Рекомендуем также