info@igrad.com.ua Заказать звонок

Крок до чпоку

В наличии

Наскільки великий крок до чпоку? Чи зможете ви чпокнути свого суперника, та так, щоб йому мало не здалося? Дізнайтеся це і ще багато цікавого (18+) в настільній грі на уважність і реакцію «Крок до чпоку».

Принцип настільної гри схожий на «Доббль». Гравці отримують на руки круглі картки з певною кількістю яскравих малюнків. На різних картках зображення змінюють розміри і своє розташування, що нехило плутає учасників раунду. Завдання гравців - знайти однакові картинки на двох картках. Знайшли? Не соромтеся стогнати від радості і скрикувати від задоволення;)

Гра універсальна. Чітких правил тут немає, адже їх можна змінювати в залежності від гравців і їхніх намірів. Можете грати на скидання карток: скидайте карту з руки, якщо першим знайдете схожість з карткою в центрі столу. Можете картки набирати: забирайте карту, на якій знайшли схожість. Можете додати до раундів «перчинки» і придумати завдання, які гравці будуть виконувати якщо програють.

Гра підкорює з першого погляду - чого тільки варта стильна металева коробка, в якій, крім карток, зручно зберігати ... та все, що завгодно! Можете заховати в ній іграшки для сексу або презервативи.

Дизайн карток нічим не гірше упаковки. Кожна картинка у одних викликає збентеження, а у інших - видиме збудження! Зображення чіткі, яскраві і дуже круті! Гру можна купити як сувенір і подарувати партнеру. Спробуйте подарувати настільну гру другу і перевірте його реакцію!

Оплата Доставка
Наличными:

Возможна при получении курьером или в офисе

Безналичными:

Счет может быть отправлен по электронной почте или факсу

Самовывоз

− из точки выдачи 35 грн.
− из Новой Почты 35 грн.

Курьер

− по вашему адресу 35 грн.
− Мист Экспресс 35 грн.

Правила

Комплектация
  • Модель: GraChpok
  • Наличие: Есть в наличии
Добавить отзыв
Нет отзывов об этом товаре.
Рекомендуем также